O nas

Sziwa Styles (aka SziwATC, DoT.BoY) – DJ. Turntablista. Selektor. Digger. Dziennikarz. Redaktor. Promotor. Mr.X dla RBMA. Wsparcie gramofonowe dla kIRk bandy. Entuzjasta, jednym słowem. Od niedawna też organizator comiesięcznych imprez BASSTA odbywających się na Chłodnej 25.

Aviador – MC, selektor, wkrótce może dziennikarz. Na co dzień związany z zespołem 22pm. Swego czasu, jeden z trójki gospodarzy Sklepu z Miensem, odbywającej się w środy cyklicznej imprezy w warszawskim klubie Powiększenie.

Black Star Education to platforma stworzona do publikacji naszych tekstów, artykułów, impresji dotyczących kultury afroamerykańskiej oraz szeroko pojętej czarnej muzyki. Black Star Education to również miejsce, gdzie możecie dowiedzieć się o naszych imprezach, które firmujemy lub/i na których gramy. To również strona stworzona z myślą o cyklu Black Star Liner, nowym pomyśle na klubowe imprezy, gdzie edukacja będzie odbywać się w, jak uważamy, najprzyjemniejszej z możliwych form – poprzez muzykę i obraz. Pierwsza odsłona odbyła się w połowie stycznia 2010.

Reklamy

One response

31 12 2009
jajakub

kurcze no,
fajnie moje misiaki!
love
;*;*

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
%d blogerów lubi to: